Recitale Chopinowskie

Letnie koncerty w Żelazowej Woli w 2018 roku

Recitale niedzielne

Maj 2018

 6 maja
g. 12.00 – Ewa Pobłocka*
g. 15.00 – Ewa Pobłocka
13 maja
g. 12.00 – Magdalena Lisak*
g. 15.00 – Magdalena Lisak
   20 maja
g. 12.00 – Janusz Olejniczak*
g. 15.00 – Janusz Olejniczak
 27 maja
g. 12.00 – Karolina Nadolska
g. 15.00 – Karolina Nadolska*

Czerwiec 2018

   3 czerwca
g. 12.00 – Krzysztof Książek*
g. 15.00 – Krzysztof Książek
 10 czerwca
g. 12.00 – Mariola Cieniawa*
g. 15.00 – Mariola Cieniawa
17 czerwca
g. 12.00 – Elżbieta Karaś-Krasztel*
g. 15.00 – Elżbieta Karaś-Krasztel
  24 czerwca
g. 12.00 – Szczepan Kończal*
g. 15.00 – Szczepan Kończal

Lipiec 2018

   1 lipca
g. 12.00 – Michał Karol Szymanowski*
g. 15.00 – Michał Karol Szymanowski
   8 lipca
g. 12.00 – Marek Bracha*
g. 15.00 – Marek Bracha
    15 lipca
g. 12.00 – Piotr Paleczny*
g. 15.00 – Piotr Paleczny
    22 lipca
g. 12.00 – Wojciech Świtała*
g. 15.00 – Wojciech Świtała
   29 lipca
g. 12.00 – Zbigniew Raubo*
g. 15.00 – Zbigniew Raubo

Sierpień 2018

    5 sierpnia
g. 12.00 – Eric Lu
g. 15.00 – Eric Lu
   12 sierpnia
g. 12.00 – Charles-Richard Hamelin*
g. 15.00 – Charles-Richard Hamelin
 19 sierpnia
g. 12.00 – Krzysztof Jabłoński*
g. 15.00 – Krzysztof Jabłonski
    26 sierpnia
g. 15.00 – Dang Thai Son

Wrzesień 2018

    2 września
g. 12.00 – Nikolai Demidenko*
g. 15.00 – Nikolai Demidenko
9 września
g. 12.00 – Hélène Tysman*
g. 15.00 – Hélène Tysman
16 września
g. 12.00 – Recital laureata I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych*
g. 15.00 – Recital laureata I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych
23 września
g. 12.00 – Paweł Wakarecy*
g. 15.00 – Paweł Wakarecy
30 września
g. 12.00 – Dinara Klinton*
g. 15.00 – Dinara Klinton

*Recital Chopinowski na instrumencie historycznym

Recitale sobotnie  

Maj 2018

5 maja
g. 12.00 – Wojciech Kruczek
g. 15.00 – Wojciech Kruczek
12 maja
g. 12.00 – Joanna Kacperek
g. 15.00 – Joanna Kacperek
19 maja
g. 12.00 – Piotr Alexewicz
g. 15.00 – Piotr Alexewicz
26 maja
g. 12.00 – Rafał Błaszczyk
g. 15.00 – Rafał Błaszczyk

Czerwiec 2018

 2 czerwca
g. 12.00 – Tymoteusz Bies
g. 15.00 – Tymoteusz Bies
 9 czerwca
g. 12.00 – Agnieszka Korpyta
g. 15.00 – Agnieszka Korpyta
16 czerwca
g. 12.00 – Maciej Wota
g. 15.00 – Maciej Wota
23 czerwca
g. 12.00 – Justyna Kreft
g. 15.00 – Justyna Kreft
 30 czerwca
g. 12.00 – Kamil Pacholec
g. 15.00 – Kamil Pacholec

Lipiec 2018

 7 lipca
g. 12.00 – Łukasz Byrdy
g. 15.00 – Łukasz Byrdy
  14 lipca
g. 12.00 – Adam Kałduński
g. 15.00 – Adam Kałduński
  21 lipca
g. 12.00 – Lukas Okros
g. 15.00 – Lukas Okros
    28 lipca
g. 12.00 – Aleksandra Dąbek
g. 15.00 – Aleksandra Dąbek

Sierpień 2018

4 sierpnia
g. 12.00 – Adam Goździewski
g. 15.00 – Adam Goździewski
11 sierpnia
g. 12.00 – Edwin Kim
g. 15.00 – Edwin Kim
18 sierpnia
g. 12.00 – Marco Antonio Cuevas Riffo
g. 15.00 – Marco Antonio Cuevas Riffo
25 sierpnia
g. 12.00 – Adam Kałduński
g. 15.00 – Adam Kałduński

Wrzesień 2018

1 września
g. 12.00 – Jakub Kuszlik
g. 15.00 – Jakub Kuszlik
8 września
g. 12.00 – Marcin Wieczorek
g. 15.00 – Marcin Wieczorek
15 września
g. 12.00 – Agnieszka Kawula
g. 15.00 – Agnieszka Kawula
22 września
g. 12.00 – Joanna Goranko
g. 15.00 – Joanna Goranko
29 września
g. 12.00 – Mikołaj Sikała
g. 15.00 – Mikołaj Sikała